Bitcoiny trafiają 10000$, a złoto jest bliskie punktu odbicia.

Po kilku dniach spadków, Bitcoin odzyskał trochę wartości i teraz wynosi około 10.500 dolarów. Większość altcoinów również się odbudowuje, a całkowita luka rynkowa wzrosła o 10B dolarów. Eksperci rynkowi wspomnieli o głównym wydarzeniu odnotowanym w ciągu ostatnich 6 miesięcy. W tym czasie aktywa kryptograficzne odnotowują nowe wysokie wyniki, a inwazje banków centralnych w gospodarce osiągają bezprecedensowy poziom.

Najniższe opłaty transakcyjne w historii! Teraz kluczową zaletą kryptologii jest bardzo niska prowizja i opłaty transakcyjne, w porównaniu do innych giełd na rynku.

Zarówno złoto, jak i Bitcoin, skorzystały z niepewności fiata. Poza tym, indeks walutowy dolara amerykańskiego (DXY), który w ostatnim czasie spadł o 2 lata. Chiny prawdopodobnie zmniejszyć swoją ekspozycję dolara, co będzie miało zły wpływ na przeciętnego Amerykanina.

Inne kraje mogą pójść za przykładem Chin. Chociaż teraz złoto wygrywa z Bitcoinem, to nowa siła w DXY stwarza szanse na wzrost dla obu tych krajów.

Jednak inni eksperci rynkowi nie mają tak optymistycznych poglądów, wspominając, że jeśli globalne rynki akcji powrócą, cena Bitcoinu może spaść poniżej 10000 dolarów. Immediate Edge Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki i opcje analityków, pozostaje nam tylko czekać i dokonywać wyborów finansowych biorąc pod uwagę wszystkie czynniki i opcje risks․.