Wyszukiwania Google Bitcoin nie są tak wysokie, jak powinny być

  • Wyszukiwania Google Bitcoin nie są tak wysokie, jak można by dać Bitcoins sukces cenowy.
  • Wyniki wyszukiwania danych w Internecie farby, że zainteresowanie Bitcoin nie wzrosła pomimo rajdu cenowego około 16.000 dolarów.
  • Bitcoin, który jest klasyfikowany jako jeden z najlepszych kryptokur walut, zyskał 50% w ciągu zaledwie czterech tygodni, aby handlować do 15.971 dolarów dzisiaj.

Wyszukiwania Google Bitcoin nie są tak wysokie jak powinny

Wyszukiwania Google Bitcoin Code nie są tak wysokie, jak można by dać Bitcoins sukces cenowy. Wyniki wyszukiwania danych w Internecie farby, że zainteresowanie Bitcoin nie wzrosła pomimo rajdu cenowego około 16.000 dolarów.

Bitcoin, który jest klasyfikowany jako jeden z najlepszych kryptokur walut, zyskał 50% w ciągu zaledwie czterech tygodni, aby handlować do 15.971 dolarów dzisiaj. Ostatnim razem, gdy Bitcoin osiągnął rekordowy poziom cen, był koniec 2017 roku do początku 2018 roku, podczas szaleństwa hossy na rynku.

Niektórzy badacze zauważyli, że wzrost ceny Bitcoina był spowodowany tym, że firmy detaliczne nie chciały przegapić tych zysków. Stagnacja wyszukiwań Google sugeruje, że tak nie było.

Trendy Google są skutecznym sposobem na określenie, jak bardzo ludzie są zainteresowani czymś, czy jest to trend, czy nie.

Rangi wyszukiwania trendów Google mieszczą się w przedziale od 0 do 100, przy czym 100 jest najwyższe

Zgodnie z trendami Google, liczba do opisania wyszukiwania google dla słowa Bitcoin cena jest niska na 10. Bitcoin jest na poziomie 10 w google jest znacznie niższa niż grupa wyszukiwania doświadcza między 2017 i 2018 po jego rekordowej cenie 15.000 dolarów.

Konsumenci nie są sondowane, aby przejść Bitcoin z powodu obecnego wzrostu cen, ponieważ obecny odczyt jest prawie połowa tego, co było w maju. Zazwyczaj dane Google rosną, gdy następuje dramatyczna zmiana ceny, którą inwestorzy przegapili, ponieważ szukają informacji o cenie, aby wejść na rynek.